Výrobca: Konstsmide
Kód produktu: Betlehem
Dostupnosť: 1
24.99€

Množstvo

LED snehová lampa s Betlehemom , naplnená vodou, rozmetávačom vody. Teplá biela dióda, napájanie batériami 3 x AA 1,5 V . Táto lásky plne navrhnutá dekorácia osvetlenia vytvára vašu vlastnú malú fantastickú vianočnú atmosféru. Krásny adventný dekór od firmy Konstsmide. Spoločnosť kladie veľkú dôležitosť na estetiku a dlhovekosť. Spoločnosť Konstsmide sa už viac ako 40 rokov špecializuje na výrobu vysokokvalitných interiérových a exteriérových dekorácií osvetlenia a od roku 1999 je hlavným impulzom pre riešenia LED šetrné k prírode, dlhotrvajúce a bezpečné.

Vlastnosti:
Kvalitné vianočné ozdoby spoločnosti Konstsmide
Táto lásky plne navrhnutá dekorácia osvetlenia vytvára fantastický  vianočný svet. Krásna adventná dekorácia, ktorá poteší mladých i starých.
Po zapnutí svetelnej dekorácie začnú malé trblietavé vločky padať zo strechy a zabezpečovať krásny snehový efekt. Mechanizmus kvality, lesk sa pohybuje rýchlejšie a pomalšie, aby poskytoval dokonalý efekt.
Priehradka na batériu sa ľahko otvára a zatvára pomocou spony, takže nepotrebujete ďalšie nástroje.

Vďaka certifikácii CE a ochrannej triede IP20 môže táto svetelná dekorácia poskytovať priateľskú atmosféru. Prevádzka na batériu vyžaduje 3xAA (nie je súčasťou).

Špecifikácia:
Rozmery produktu: 13 x 13 x 20 cm
Číslo dielu: 4365-200
Druh materiálu: plast / voda / meď
Typ zdroja napájania: Napájanie z batérie 3*AA batérie nie sú súčasťou
Prepravná hmotnosť: 1,05 kg
Krabica obsahuje lampu, návod

prevádzkovatelia