Výrobca: Konstsmide
Kód produktu: Snehuliaci
Dostupnosť: 1
35.49€

Množstvo

LED snehová lampa s rodinou snehuliaka a stromovou scénou, naplnená vodou, rozmetávačom vody. Teplá biela dióda, napájanie batériami 3 x C 1,5 V . Táto lásky plne navrhnutá dekorácia osvetlenia vytvára vašu vlastnú malú fantastickú vianočnú atmosféru. Krásny adventný dekór od firmy Konstsmide. Spoločnosť kladie veľkú dôležitosť na estetiku a dlhovekosť. Spoločnosť Konstsmide sa už viac ako 40 rokov špecializuje na výrobu vysokokvalitných interiérových a exteriérových dekorácií osvetlenia a od roku 1999 je hlavným impulzom pre riešenia LED šetrné k prírode, dlhotrvajúce a bezpečné.

Vlastnosti:
Kvalitné vianočné ozdoby spoločnosti Konstsmide
Táto lásky plne navrhnutá dekorácia osvetlenia vytvára fantastický  vianočný svet. Krásna adventná dekorácia, ktorá poteší mladých i starých.
Po zapnutí svetelnej dekorácie začnú malé trblietavé vločky padať zo strechy a zabezpečovať krásny snehový efekt. Mechanizmus kvality, lesk sa pohybuje rýchlejšie a pomalšie, aby poskytoval dokonalý efekt.
Priehradka na batériu sa ľahko otvára a zatvára pomocou spony, takže nepotrebujete ďalšie nástroje. Na prevádzku svetelnej dekorácie potrebujete batérie 3xC 1,5 V. Je to tiež praktické s integrovanou funkciou časovača. Takto môžete nastaviť čas osvetlenia na 5 hodín. Potom lampa zhasne na 19 hodín a svetlá sa rozsvietia v rovnaký čas nasledujúci deň.
Vďaka certifikácii CE a ochrannej triede IP20 môže táto svetelná dekorácia poskytovať priateľskú atmosféru. Prevádzka na batériu vyžaduje 3xC (nie je súčasťou). Je možné dosiahnuť 190 hodín prevádzkového času. cez časovač to stačí na celú vianočnú sezónu.

Špecifikácia:
Rozmery produktu: 10,5 x 10,5 x 27,5 cm
Číslo dielu: 4365-200
Druh materiálu: plast / voda / meď
Objem položky: 7,378 kubických centimetrov
Typ zdroja napájania: Napájanie z batérie 3*C batérie nie sú súčasťou
Prepravná hmotnosť: 1,6 kg
Krabica obsahuje lampu, návod

prevádzkovatelia