Expres Kuriér Slovenskej Pošty.  Na Slovensku do 24 hodín v pracovný deň, pri objednávke do 12.00 hod.       

Slovenskou poštou  

Spôsob platby

  •      Dobierkou Expres kuriérom Slovenskej pošty je cena od 4.9 € podla hmotnosti zakúpeného tovaru 

  •      DORUČENIE  do 24 hodín v pracovných dňoch*


* Doručenie do 24 h sa rozumie doručenie na druhý pracovný deň, ak je objednávka podaná do 12.00 predchádzajúceho dňa. Doručenie je v priebehu celého dňa, podľa aktuálnej dráhy rozvozu zásielok.


Daňový doklad faktúra/blok s registračnej pokladne a záručný list sú dodávané spolu s tovarom. V prípade osobného odberu tovaru si tieto doklady prevezmete osobne spolu s tovarom.

 

Doručovanie a vybavovanie objednávok:

Tovar doručovaný prostredníctvom Slovenskej pošty na území SR bude doručený do 24 hodín od prevzatia objednávky v pracovných dňoch. do 12.00 hod

 

Prevzatie tovaru od prepravcu

Zákazník je povinný prekontrolovať zásielku a prevziať ju iba ak nie je nijako poškodená. Pokiaľ je doručená zásielka poškodená, nepodpisujete doručovateľovi dodací list, kým za jeho prítomnosti neskontrolujete tovar pod obalom! V prípade poškodenia výrobku spíšte reklamáciu s doručovateľom a bezodkladne o tejto skutočnosti informujte predávajúceho. Následne pri riešení reklamácie je kupujúci povinný poskytnúť maximálnu súčinnosť. Nový tovar Vám zašleme spravidla do 3.dní, pokiaľ je na sklade. 


Pokiaľ je po rozbalení tovar poškodený inak (ide o výrobnú vadu), kontaktujte prosím priamo nás cez e-mail alebo telefonicky na čísle 0919 999 222 .

 

V Kapušanoch dňa 9.04.2015